Kasvera Organizasyon Planlama PR, genç ve dinamik kadrosu ile medya tanıtım , organizasyon , danışmanlık gibi günümüz dünyasının olmazsa olmaz unsurlarında sizlere yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

Bilgi ve donanımlarınızın daha büyük bir kitleye ulaşması esas misyonumuzdur. Sizlerin ulusal ve uluslararası düzeyde tanınırlığınızı arttırmak , evrensel, ulusal ve yerel televizyon kanallarında , ana haberlerde, gazetelerde , dergilerde, internet sitelerinde kısacası Yazılı ve Görsel Medyada daimi kalabilmeniz , ayrıca çağımızın en büyük haber ve bilgi portalı olan sosyal medyada ses getirmeniz bizim işimizdir.

Kasvera Organizasyon Planlama PR sizlere ulaşamayanlara sizin ulaşma aracınızdır.

SOSYAL MEDYA

Kasvera, 360 derece iletişimle tüm sosyal medya ağlarını kapsayan bir dijital medya yönetimi ve Youtube-Dailymotion CMS partneri olan bir şirkettir. Sosyal medya ağlarının ve dijital medya özel içerik üretimi sürecinin ülkemizde başladığı ilk günden bu yana süregelen birikim ve deneyimlerine Youtube-Dailymotion partnerliği ve sertifikalarını da dahil eden bir yol arkadaşıdır.
İletişim stratejisinin ve sosyal medya tonunun belirlenmesi. Hesapların yönetiminin ve moderasyonunun yapılması.Projenin görsel tasarımlarının yapılandırılması. Projeye özel kampanya fikirlerinin geliştirilmesi.Hedef kitle analizi ile içerik paylaşımlarına yön verilmesi. Devam iletişim koordinasyonun oluşturulması.

Youtube Yönetimi ve danışmanlık

Youtube CertIfIed Kasvera; Youtube, Google, DaIlymotIon, Facebook ile iş ortağı bir şirkettir. Yaptığımız işler arasına bunu eklemekte fayda görüyoruz. Biz Kasvera olarak Youtube, Google, Dailymotion ve Facebook ile anlaşmalı bir şirketiz. Ayrıca Kasvera ailesinde birlikte olduğumuz tüm ekip arkadaşlarımız Youtube Sertifikalıdır.

DİJİTAL PR

- Sadece mekândaki katılımcılara değil sanal platformdaki kitlelere ulaşmayı sağlar.
- İnteraktif bir etkinlik olmasını sağlar; canlı yayını izleyenlerin yorumları etkinliğe renk katar ve anında dönüş alınmasına yardımcı olur.
- Kalıcı bağlantılar ile etkinliğin uzun süreler sosyal medya hesaplarında ve web sitelerinde durmasına sağlar.
- Sosyal medya aracılığı ile yapılan ürün – hizmet tanıtımlarına yönelik yorumlar anbean izlenir.
- Fenomen hesap paylaşımları ile milyonlarca kişiyle etkileşim

kreatif

Kurumsal kimliğiniz bize emanet...
Markanızın hedef kitlenize açılan kapısı olan kurumsal kimliğinizin en uygun şekilde yapılandırılması, katalog, broşür, logo ve ilan çalışmaları gibi kreatif alanda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü tasarım ve marka yönetiminizi sizin için planlayıp uyguluyoruz.

prodüksiyon

Çizginin altı da üstü de bizden sorulur!
Fotoğraf çekimlerinden animasyonlara, kurumsal tanıtım filmlerinden reklam filmlerine kadar tüm prodüksyon ihtiyaçlarınızı en doğru çözüm ortakları ve ekibimiz ile birlikte karşılıyoruz.

pr

Markanızı geniş kitlelere ulaştırıyoruz..
T.V programları, haberler, gazete, dergi gibi yazılı ve görsel medya da markanızı milyonlara ulaştırarak bilinirliğinizi arttırıyoruz.

organizasyon

Tecrübemiz, teknolojimiz ve geniş kapsamlı networkümüzle ulusal/uluslararası kongre ve toplantı organizasyonlarına yönelik hizmet veren bir ajansız.